Přeskočit na hlavní obsah

Vulgarity v politice

Na vlně Donalda Trumpa teď jedou různí politikové z českého politického rybníčku; využívají "moderní komunikační nástroje" (či nástroje moderní komunikace?), jako jsou FB či Twitter. Výsledek je pak pro průměrně vzdělaného pozorovatele české politické scény (možná trochu) překvapující a alarmující, ale především trapný! Tyto bonmoty, literární kousky, rádoby  informační střely zavánějící plebejstvím a malostí způsobí možná chvilkový rozruch, který se ale dozajista nezbaví odéru již zmíněné trapnosti. Nic víc.
Proč k tomu dochází? 
Řekl bych, že to má na svědomí PR tým každého "významného" politika, složený bezesporu z COOL mladých a nadějných lidí - kreativců s velkou dávkou sebevědomí a neomezenou zásobou anglických výrazů. Bohužel (i díky částečné nevzdělanosti a nezkušenosti) tento tým pak udělá z konkrétního politika šaška a panáka, jehož vyčpělá autorita a respekt mizí v české kotlině jak ranní mlha...
Holt Donald není Bohouš a Česko není Amérika.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Proč tento blog?

Říkám si, když může mít svůj blog kdejaká pubertální šestnáctka,
proč bych nemohl mít svůj elektronický zápisník já, muž na prahu čtyřicítky, táta dvou malých dětí, učitel na gymplu?!? Stejně, jako ta šestnáctka, mám i já SVŮJ SVĚT! Pestrobarevný život plný zajímavých událostí, nečekaných zvratů, akčních scén, romantických příběhů i splněných snů:-) A protože jsem učitel, rád se nechávám inspirovat svými studenty; zajímá mě, co čtou, jakou hudbu poslouchají, či na čem právě ulítají. I mě zajímá nejnovější typ iPhone, tablet Nexus 7 či nějaké fakt cool chytré hodinky. i Já používám WhatsApp, Kindle, či kompaktní fotoaparát Canon.
Do práce jezdím na kole, sdílím názory na Zemana na FB, lyžuju zásadně s helmou. A je toho mnohem víc!!! Těším se, že si o tom popovídáme:-)

Po týdnu ve škole

Dnes jsem byl po týdnu ve škole a u lékaře. Už jsem zase spadl do toho koloběhu. Překvapilo mě, jak  příjemně mě zdravili studenti, které učím i které neučím. A samozřejmě moje třída...:-)
A zítra opět do pracovního procesu!!!


Balkonstory

Podzim, jaro...

Fascinující je: jedno místo, různé světlo :-)))