Přeskočit na hlavní obsah

The Haight...


LOVE, ROCK AND REVOLUTIONChtěl jsem knihu fotografií od Jima Marshalla koupit do fotokroužku, nakonec jsem si ji koupil sám sobě. Doba Hipíků, nezávazného sexu i myšlení, doba Jimiho Hendrixe i The Beatles. Doba, kdy SF ulice HAIGHT street byla organickým průnikem všech výše zmiňovaných věcí...
Kniha se mi po prvním otevření tak nějak rozpadla, jako by sounáležela z filozofií a tématy, které jsou v ní fotografem Jimem vyfotografovány. Přesto tuto knihu považuji za to nejlepší, co ve své privátní fotografické knihovně mám, a je to opravdu zážitek, listovat si a prohlížet si v ní za zvukové kulisy soundracku z filmu FORREST GUMP.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Proč tento blog?

Říkám si, když může mít svůj blog kdejaká pubertální šestnáctka,
proč bych nemohl mít svůj elektronický zápisník já, muž na prahu čtyřicítky, táta dvou malých dětí, učitel na gymplu?!? Stejně, jako ta šestnáctka, mám i já SVŮJ SVĚT! Pestrobarevný život plný zajímavých událostí, nečekaných zvratů, akčních scén, romantických příběhů i splněných snů:-) A protože jsem učitel, rád se nechávám inspirovat svými studenty; zajímá mě, co čtou, jakou hudbu poslouchají, či na čem právě ulítají. I mě zajímá nejnovější typ iPhone, tablet Nexus 7 či nějaké fakt cool chytré hodinky. i Já používám WhatsApp, Kindle, či kompaktní fotoaparát Canon.
Do práce jezdím na kole, sdílím názory na Zemana na FB, lyžuju zásadně s helmou. A je toho mnohem víc!!! Těším se, že si o tom popovídáme:-)

Po týdnu ve škole

Dnes jsem byl po týdnu ve škole a u lékaře. Už jsem zase spadl do toho koloběhu. Překvapilo mě, jak  příjemně mě zdravili studenti, které učím i které neučím. A samozřejmě moje třída...:-)
A zítra opět do pracovního procesu!!!


Balkonstory

Podzim, jaro...

Fascinující je: jedno místo, různé světlo :-)))