Přeskočit na hlavní obsah

Síla svobody vzdělávání pomocí moderních technologií

Koupil jsem si hudební aplikaci Spotify premium. Můžu si kdykoliv vyhledat daného zpěváka, skladatele... Jsem fascinován teď, když ku příkladu si prohlížím Hippe fotoknihu Haight, když narazím na fotky zpěváků či skupin, všech bezezbytku legendárních, mohu do svých sluchátek k tomu dostávat skvělou hudební kulisu, která dokonale dotváří celek vizuálnímu příběhu. Nebo, když dočítám fantastickou knihu s Elegancí ježka a ve finálním příběhu je zmíněn text či píseň, a já si ji mohu pustit...

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Proč tento blog?

Říkám si, když může mít svůj blog kdejaká pubertální šestnáctka,
proč bych nemohl mít svůj elektronický zápisník já, muž na prahu čtyřicítky, táta dvou malých dětí, učitel na gymplu?!? Stejně, jako ta šestnáctka, mám i já SVŮJ SVĚT! Pestrobarevný život plný zajímavých událostí, nečekaných zvratů, akčních scén, romantických příběhů i splněných snů:-) A protože jsem učitel, rád se nechávám inspirovat svými studenty; zajímá mě, co čtou, jakou hudbu poslouchají, či na čem právě ulítají. I mě zajímá nejnovější typ iPhone, tablet Nexus 7 či nějaké fakt cool chytré hodinky. i Já používám WhatsApp, Kindle, či kompaktní fotoaparát Canon.
Do práce jezdím na kole, sdílím názory na Zemana na FB, lyžuju zásadně s helmou. A je toho mnohem víc!!! Těším se, že si o tom popovídáme:-)

Po týdnu ve škole

Dnes jsem byl po týdnu ve škole a u lékaře. Už jsem zase spadl do toho koloběhu. Překvapilo mě, jak  příjemně mě zdravili studenti, které učím i které neučím. A samozřejmě moje třída...:-)
A zítra opět do pracovního procesu!!!


Balkonstory

Podzim, jaro...

Fascinující je: jedno místo, různé světlo :-)))