Přeskočit na hlavní obsah

Po ránu

Seškrábal jsem ze stěn zbytky posledního kafe. Udělal jsem si tousty se šunkou. Poslouchám soundtrack FORRESTA GUMPA. Piju studený čaj. Dopsalo mi mé inkoustové dřevěné pero NOVÁK s černým inkoustem, které jsem dostal k vánocům.

Ve středu jsem lehl s angínou. Ráno to ještě vypadalo, že bych to mohl rozchodit, ale ve škole jsem se rozhodl, že si zajdu k lékaři. Večer mi pak bylo opravdu špatně. Možná, že opravdu všechno zlé je k něčemu dobré. Odpočívám takovým tím způsobem, kterým jsem snad celý rok neodpočíval - spím, nic neřeším, pokud to trochu jde, tak si čtu.

Vím, že jsem tu dlouho nic nenapsal - od nového roku jsem v jednom kole. Ale teď snad pár příspěvků zase udělám :-)
Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Proč tento blog?

Říkám si, když může mít svůj blog kdejaká pubertální šestnáctka,
proč bych nemohl mít svůj elektronický zápisník já, muž na prahu čtyřicítky, táta dvou malých dětí, učitel na gymplu?!? Stejně, jako ta šestnáctka, mám i já SVŮJ SVĚT! Pestrobarevný život plný zajímavých událostí, nečekaných zvratů, akčních scén, romantických příběhů i splněných snů:-) A protože jsem učitel, rád se nechávám inspirovat svými studenty; zajímá mě, co čtou, jakou hudbu poslouchají, či na čem právě ulítají. I mě zajímá nejnovější typ iPhone, tablet Nexus 7 či nějaké fakt cool chytré hodinky. i Já používám WhatsApp, Kindle, či kompaktní fotoaparát Canon.
Do práce jezdím na kole, sdílím názory na Zemana na FB, lyžuju zásadně s helmou. A je toho mnohem víc!!! Těším se, že si o tom popovídáme:-)

Po týdnu ve škole

Dnes jsem byl po týdnu ve škole a u lékaře. Už jsem zase spadl do toho koloběhu. Překvapilo mě, jak  příjemně mě zdravili studenti, které učím i které neučím. A samozřejmě moje třída...:-)
A zítra opět do pracovního procesu!!!


Balkonstory

Podzim, jaro...

Fascinující je: jedno místo, různé světlo :-)))