Přeskočit na hlavní obsah

Vánoční fotoworkshop s ČBS


Fotoworkshop s fotokroužkem ČERNOBÍLÝ SVĚT   

RANNÍ PRAHAKolikátý už??? 

Ve čtvrtek spíme v klubovně ve škole, pouštíme si LÁSKU NEBESKOU, prohlížíme si fotografie, které jsou opravdu fantastické...Rozdáváme si dárky. Radujeme se ze života.A pak, nad ránem vyrážíme do víru staré Prahy, v šest hodin máme sraz na Pohořelci s fotografem Jiřím Píšou, který nám ukazuje trošku jinou Prahu. Já sám jsem spíš pozorovatel, mám radost z té "bláznivé" skupiny skvělých mladých lidí. A mám trochu smutek, že někteří z nich mi po maturitě frnknou...Ale takový je život.


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Proč tento blog?

Říkám si, když může mít svůj blog kdejaká pubertální šestnáctka,
proč bych nemohl mít svůj elektronický zápisník já, muž na prahu čtyřicítky, táta dvou malých dětí, učitel na gymplu?!? Stejně, jako ta šestnáctka, mám i já SVŮJ SVĚT! Pestrobarevný život plný zajímavých událostí, nečekaných zvratů, akčních scén, romantických příběhů i splněných snů:-) A protože jsem učitel, rád se nechávám inspirovat svými studenty; zajímá mě, co čtou, jakou hudbu poslouchají, či na čem právě ulítají. I mě zajímá nejnovější typ iPhone, tablet Nexus 7 či nějaké fakt cool chytré hodinky. i Já používám WhatsApp, Kindle, či kompaktní fotoaparát Canon.
Do práce jezdím na kole, sdílím názory na Zemana na FB, lyžuju zásadně s helmou. A je toho mnohem víc!!! Těším se, že si o tom popovídáme:-)

Po týdnu ve škole

Dnes jsem byl po týdnu ve škole a u lékaře. Už jsem zase spadl do toho koloběhu. Překvapilo mě, jak  příjemně mě zdravili studenti, které učím i které neučím. A samozřejmě moje třída...:-)
A zítra opět do pracovního procesu!!!


Balkonstory

Podzim, jaro...

Fascinující je: jedno místo, různé světlo :-)))