Přeskočit na hlavní obsah

Zajímavý pracovní týden...

...začal tím, že jsem zůstal v pondělí doma s Julčou, protože v neděli zvracela. V úterý pak hurá do školy, odpoledne mě čekala má první přednáška na UK. Mluvil jsem o pedagogické praxi. Ve středu Den osobností - Adolf Zika, světoznámý fotograf, kterého jsem měl tu čest uvádět, zanechal (nejen) ve mě opravdu obrovský dojem a spoustu vjemů a námětů k přemýšlení. Ve čtvrtek 17. listopad - na Národní třídě jsme celá rodina zapálili svíčky a vzpomněli si (nejen) na Václava Havla. V pátek jsem šel večer na pivo s jiným fotografem - Jířím Píšou - fotografem Prahy. Jirka se živí jako ajťák, má firmu s padesáti zaměstnanci, ale hlavně fotografuje ty nejkrásnější pražská zákoutí. Jak fotograf Zika, tak forograf Píša mají společnou vášeň a absolutní nadšení pro to, co dělají!!! Od Jirky Píši jsem dostal fotografickou knížku. Já jsem mu na oplátku dal nové číslo fotografického časopisu čbs :-)

Komentáře

  1. Sociální obchodování spočívá v otevření trhů pro každého. Na eToro se můžete spojit, obchodvat a sdílet znalosti s miliony obchodníků a investorů. Navíc můžete kopírovat obchodní rozhodnutí obchodníků, kteří odpovídají vaší strategii. Registrujte se nyní a získejte chytřejší obchodní rozhodnutí využitím rozumu našich obchodníků s nejlepšími výsledky.

    Obchod odkudkoli - Čas jsou peníze. Obchodujte na počítači, mobilu a tabletu

    227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Proč tento blog?

Říkám si, když může mít svůj blog kdejaká pubertální šestnáctka,
proč bych nemohl mít svůj elektronický zápisník já, muž na prahu čtyřicítky, táta dvou malých dětí, učitel na gymplu?!? Stejně, jako ta šestnáctka, mám i já SVŮJ SVĚT! Pestrobarevný život plný zajímavých událostí, nečekaných zvratů, akčních scén, romantických příběhů i splněných snů:-) A protože jsem učitel, rád se nechávám inspirovat svými studenty; zajímá mě, co čtou, jakou hudbu poslouchají, či na čem právě ulítají. I mě zajímá nejnovější typ iPhone, tablet Nexus 7 či nějaké fakt cool chytré hodinky. i Já používám WhatsApp, Kindle, či kompaktní fotoaparát Canon.
Do práce jezdím na kole, sdílím názory na Zemana na FB, lyžuju zásadně s helmou. A je toho mnohem víc!!! Těším se, že si o tom popovídáme:-)

Po týdnu ve škole

Dnes jsem byl po týdnu ve škole a u lékaře. Už jsem zase spadl do toho koloběhu. Překvapilo mě, jak  příjemně mě zdravili studenti, které učím i které neučím. A samozřejmě moje třída...:-)
A zítra opět do pracovního procesu!!!


Balkonstory

Podzim, jaro...

Fascinující je: jedno místo, různé světlo :-)))