Přeskočit na hlavní obsah

Proč trenér, který se dostane s týmem mezi nejlepší fotbalové kluby Evropy nemůže svůj tým trénovat?

Kauza trenér Holoubek (AC Sparta Praha) leccos vysvětluje. Zatímco experti, trenéři i veřejnost volají o centrálním systému trénování, jaký je třeba v Německu, volají po vzdělávání neprofesionálních trenérů –rodičů, aby hned od mládí byli fotbalisté správně vedeni, tam nahoře RYBA SMRDÍ OD HLAVY!!! Je paradoxní, že trenér Sparty, který má viditelné a neoddiskutované úspěchy nemá šanci získat profilicenci, zatímco pánové Rada, Chovanec či Straka, o jejichž trenérských kvalitách a minimálním fotbalovém intelektu, který je důležitý pro koučink na reprezentační úrovni LZE JEDNOZNAČNĚ POCHYBOVAT!!! Uzavřený systém, kde nemá normální smrtelník šanci získat profilicenci, i kdyby byl s týmem MISTR SVĚTA, je mafiánský, kamarádíčkovský a hlavně EXTRÉMNĚ KORUPČNÍ!!! Až budeme zase brečet, že nemáme hráčskou kvalitu, která by se vyrovnala nejlepším fotbalovým národním týmům, ptejme se, proč trenéři těch nejmenších jsou nedostatečně a nebo vůbec honorováni a proč profilicenci může získat snad jen bratr či bratranec Pelty, Berbra….

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Proč tento blog?

Říkám si, když může mít svůj blog kdejaká pubertální šestnáctka,
proč bych nemohl mít svůj elektronický zápisník já, muž na prahu čtyřicítky, táta dvou malých dětí, učitel na gymplu?!? Stejně, jako ta šestnáctka, mám i já SVŮJ SVĚT! Pestrobarevný život plný zajímavých událostí, nečekaných zvratů, akčních scén, romantických příběhů i splněných snů:-) A protože jsem učitel, rád se nechávám inspirovat svými studenty; zajímá mě, co čtou, jakou hudbu poslouchají, či na čem právě ulítají. I mě zajímá nejnovější typ iPhone, tablet Nexus 7 či nějaké fakt cool chytré hodinky. i Já používám WhatsApp, Kindle, či kompaktní fotoaparát Canon.
Do práce jezdím na kole, sdílím názory na Zemana na FB, lyžuju zásadně s helmou. A je toho mnohem víc!!! Těším se, že si o tom popovídáme:-)

Po týdnu ve škole

Dnes jsem byl po týdnu ve škole a u lékaře. Už jsem zase spadl do toho koloběhu. Překvapilo mě, jak  příjemně mě zdravili studenti, které učím i které neučím. A samozřejmě moje třída...:-)
A zítra opět do pracovního procesu!!!


Balkonstory

Podzim, jaro...

Fascinující je: jedno místo, různé světlo :-)))