Přeskočit na hlavní obsah

Po dlouhé době s fitness trenérkou

Ve středu jsem jel ze školy tak, abych stihl trénink ve tři v Řepích. Hned u školy, poté co jsem v jednosměrce dal přednost sanitce, jsem uviděl na chodníku pod plachtou mrtvé tělo; vedle toho výjev jako z filmu: plačící paní a utěšující muž.

Na setkání s trenérkou jsem dělal testy mobility; překvapilo mě, jak jsem mobilní, v koncovém výsledku jsem dopadl lépe, než jsem čekal. Taky jsem si, mentálně, nastavil nějaké další cíle v mém tělesném (i duševním) rozvoji.

V pátek jsem se dozvěděl, že umřel známý skvělý fotograf a pedagog Jiří Všetečka. Sám jsem ho uváděl na naší školní ztradiční akci: DNU OSOBNOSTÍ. Dnes jsem se dozvěděl, že ten mrtvý muž byl právě pan Všetečka: bydlel hned vedle školy, sám jsem ho několikrát potkal a zdravil.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Proč tento blog?

Říkám si, když může mít svůj blog kdejaká pubertální šestnáctka,
proč bych nemohl mít svůj elektronický zápisník já, muž na prahu čtyřicítky, táta dvou malých dětí, učitel na gymplu?!? Stejně, jako ta šestnáctka, mám i já SVŮJ SVĚT! Pestrobarevný život plný zajímavých událostí, nečekaných zvratů, akčních scén, romantických příběhů i splněných snů:-) A protože jsem učitel, rád se nechávám inspirovat svými studenty; zajímá mě, co čtou, jakou hudbu poslouchají, či na čem právě ulítají. I mě zajímá nejnovější typ iPhone, tablet Nexus 7 či nějaké fakt cool chytré hodinky. i Já používám WhatsApp, Kindle, či kompaktní fotoaparát Canon.
Do práce jezdím na kole, sdílím názory na Zemana na FB, lyžuju zásadně s helmou. A je toho mnohem víc!!! Těším se, že si o tom popovídáme:-)

Po týdnu ve škole

Dnes jsem byl po týdnu ve škole a u lékaře. Už jsem zase spadl do toho koloběhu. Překvapilo mě, jak  příjemně mě zdravili studenti, které učím i které neučím. A samozřejmě moje třída...:-)
A zítra opět do pracovního procesu!!!


Balkonstory

Podzim, jaro...

Fascinující je: jedno místo, různé světlo :-)))