Přeskočit na hlavní obsah

Den osobností na Arabské

Ráno jedu do školy, v kabátě, s šálou, v saku, s motýlkem. S černým elegantním kloboukem. V metru potkávám půvabnou studentku Báru. Hlásí se ke mě, bavíme se spolu, jdeme spolu do školy. Když vcházíme do školy, vítá nás zástupkyně s jedním mým kolegou. Když dorazím až k nim, kolega procedí mezi zuby, hele to není žádná Osobnost s krásnou přítelkyní, to je jen Škapa s Patočkovou :-)

Světoznámého fotografa Adolfa Ziku přivítala narvaná učebna chemie. A byla to úžasná přednáška, kdy studenti panu Zikovi několikrát aplaudovali. Sám Adolf mi několikrát řekl: "podal jsem si ruku s americkými prezidenty, tykám si s holywoodskými hvězdami, ale z těch gymnazistů jsem měl opravdu obrovský respekt!!!".


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Proč tento blog?

Říkám si, když může mít svůj blog kdejaká pubertální šestnáctka,
proč bych nemohl mít svůj elektronický zápisník já, muž na prahu čtyřicítky, táta dvou malých dětí, učitel na gymplu?!? Stejně, jako ta šestnáctka, mám i já SVŮJ SVĚT! Pestrobarevný život plný zajímavých událostí, nečekaných zvratů, akčních scén, romantických příběhů i splněných snů:-) A protože jsem učitel, rád se nechávám inspirovat svými studenty; zajímá mě, co čtou, jakou hudbu poslouchají, či na čem právě ulítají. I mě zajímá nejnovější typ iPhone, tablet Nexus 7 či nějaké fakt cool chytré hodinky. i Já používám WhatsApp, Kindle, či kompaktní fotoaparát Canon.
Do práce jezdím na kole, sdílím názory na Zemana na FB, lyžuju zásadně s helmou. A je toho mnohem víc!!! Těším se, že si o tom popovídáme:-)

Po týdnu ve škole

Dnes jsem byl po týdnu ve škole a u lékaře. Už jsem zase spadl do toho koloběhu. Překvapilo mě, jak  příjemně mě zdravili studenti, které učím i které neučím. A samozřejmě moje třída...:-)
A zítra opět do pracovního procesu!!!


Balkonstory

Podzim, jaro...

Fascinující je: jedno místo, různé světlo :-)))