Přeskočit na hlavní obsah

Život na kole - cyklistický orgasmus :-)

Tuto sezónu, kdy mám svou novou silničku se mi podaří "udělat" můj cíl: 2000km! Né, že bych nějak vehementně počítal kilometry, ale s jistotou na silničce udělám tisíc kiláků a druhou tisícovku přidám na svém trekingovém kole (do práce, sportovní kurzy...). Silničce jsem definitivně propadl: když se snažím vypadnout na devadesát minut po práci tak udělám 25 až 40km, když mám půlden tak 70-100km. Mám rád nějaký cíl, hravost a vychytávky a to na silnici dokonale funguje! Líbí se mi ta přesnost přehazování, kdy za chvíli je to intuitivní záležitost, rychlost jako ve sporťáku i ta hecovačka jet na určitou rychlost do kopce - jsou to i parádní tréninky. A tak zatímco běhání byla spíš dřina a krev, cyklistika je i vášeň - totální vášeň, jako ten nejúžasnější sex - prostě cyklistický orgasmus :-)))

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Proč tento blog?

Říkám si, když může mít svůj blog kdejaká pubertální šestnáctka,
proč bych nemohl mít svůj elektronický zápisník já, muž na prahu čtyřicítky, táta dvou malých dětí, učitel na gymplu?!? Stejně, jako ta šestnáctka, mám i já SVŮJ SVĚT! Pestrobarevný život plný zajímavých událostí, nečekaných zvratů, akčních scén, romantických příběhů i splněných snů:-) A protože jsem učitel, rád se nechávám inspirovat svými studenty; zajímá mě, co čtou, jakou hudbu poslouchají, či na čem právě ulítají. I mě zajímá nejnovější typ iPhone, tablet Nexus 7 či nějaké fakt cool chytré hodinky. i Já používám WhatsApp, Kindle, či kompaktní fotoaparát Canon.
Do práce jezdím na kole, sdílím názory na Zemana na FB, lyžuju zásadně s helmou. A je toho mnohem víc!!! Těším se, že si o tom popovídáme:-)

Po týdnu ve škole

Dnes jsem byl po týdnu ve škole a u lékaře. Už jsem zase spadl do toho koloběhu. Překvapilo mě, jak  příjemně mě zdravili studenti, které učím i které neučím. A samozřejmě moje třída...:-)
A zítra opět do pracovního procesu!!!


Balkonstory

Podzim, jaro...

Fascinující je: jedno místo, různé světlo :-)))