Přeskočit na hlavní obsah

RYCHLÝ HOLKY Z ARABSKÉ :-)

Na každé závody, ať už je to přebor školy či ATLETICKÁ REPUBLIKA CORNY DRUŽSTEV HOLEK,  se snažíme našim studentům zajistit ty nejlepší podmínky, aby mohli podat ty nejlepší výkony. Konkrétně teď na atletických závodech byla HLAVNÍ TRENÉRKA ARABSKÉ, jedna z nejlepších atletických trenérek na světě KATEŘINA GONDOVÁ, mentální trenér byl MENTALISTA ADAM ŠKAPA a trenérka specialistka OLYMPIJSKÁ VÍTĚZKA, SVĚTOVÁ REKORDMANKA A MISTRYNĚ SVĚTA BÁRA ŠPOTÁKOVÁ!!! :-) Díky tomu naše ARABSKÝ RYCHLÝ HOKY předvedly famózní a fenomenální výkony a byl to opravdu skvělý zážitek :-) Díky :-)Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Proč tento blog?

Říkám si, když může mít svůj blog kdejaká pubertální šestnáctka,
proč bych nemohl mít svůj elektronický zápisník já, muž na prahu čtyřicítky, táta dvou malých dětí, učitel na gymplu?!? Stejně, jako ta šestnáctka, mám i já SVŮJ SVĚT! Pestrobarevný život plný zajímavých událostí, nečekaných zvratů, akčních scén, romantických příběhů i splněných snů:-) A protože jsem učitel, rád se nechávám inspirovat svými studenty; zajímá mě, co čtou, jakou hudbu poslouchají, či na čem právě ulítají. I mě zajímá nejnovější typ iPhone, tablet Nexus 7 či nějaké fakt cool chytré hodinky. i Já používám WhatsApp, Kindle, či kompaktní fotoaparát Canon.
Do práce jezdím na kole, sdílím názory na Zemana na FB, lyžuju zásadně s helmou. A je toho mnohem víc!!! Těším se, že si o tom popovídáme:-)

Po týdnu ve škole

Dnes jsem byl po týdnu ve škole a u lékaře. Už jsem zase spadl do toho koloběhu. Překvapilo mě, jak  příjemně mě zdravili studenti, které učím i které neučím. A samozřejmě moje třída...:-)
A zítra opět do pracovního procesu!!!


Balkonstory

Podzim, jaro...

Fascinující je: jedno místo, různé světlo :-)))