Přeskočit na hlavní obsah

Prodejní reklamní síla každého sportovce

Než jsem měl vlastní děti, moc jsem na to nevěřil. Nevěřil jsem, že někteří sportovci (Jágr, Hašek, Nedvěd) pobírají takové peníze, protože jejich jméno - značka má takovou hodnotu. Jenže...roky mění úhel pohledu: během olympiády v Riu náš děda na chalupě udělal pro své vnuky a vnučku OLYMPIJSKÉ HRY. Děti si to náramně pochvalovaly...
Už týden jsem řešil, proč můj osmiletý syn chce pořád nosit doma župan?!? Dnes, náhodou vidím, jak dává mé dceři LOPATKY na naší manželské posteli a řve: Lukáš Krpálek - OLYMPIJSKÝ VÍTĚZ :-))))

Komentáře

  1. Objevte eToro, největší sociální investiční síť na světě, kde miliony klientů vydělávají kopírováním obchodních rozhodnutí našich nejlepších obchodníků.

    Kolektivní rozum - Obchodníci, kteří využívají eToro's CopyTrader™, mají o 60% větší šance na výhru

    227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

    OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Proč tento blog?

Říkám si, když může mít svůj blog kdejaká pubertální šestnáctka,
proč bych nemohl mít svůj elektronický zápisník já, muž na prahu čtyřicítky, táta dvou malých dětí, učitel na gymplu?!? Stejně, jako ta šestnáctka, mám i já SVŮJ SVĚT! Pestrobarevný život plný zajímavých událostí, nečekaných zvratů, akčních scén, romantických příběhů i splněných snů:-) A protože jsem učitel, rád se nechávám inspirovat svými studenty; zajímá mě, co čtou, jakou hudbu poslouchají, či na čem právě ulítají. I mě zajímá nejnovější typ iPhone, tablet Nexus 7 či nějaké fakt cool chytré hodinky. i Já používám WhatsApp, Kindle, či kompaktní fotoaparát Canon.
Do práce jezdím na kole, sdílím názory na Zemana na FB, lyžuju zásadně s helmou. A je toho mnohem víc!!! Těším se, že si o tom popovídáme:-)

Po týdnu ve škole

Dnes jsem byl po týdnu ve škole a u lékaře. Už jsem zase spadl do toho koloběhu. Překvapilo mě, jak  příjemně mě zdravili studenti, které učím i které neučím. A samozřejmě moje třída...:-)
A zítra opět do pracovního procesu!!!


Vladan Včelka u Balatonu

Učitel Jadran Řepa s rodinou má každé léto skoro dva měsíce prázdnin. Když se Řepovi u moře rozhodují, kdo by mohl jet s nimi k Balatonu, upřímně, Vladan Včelka je ani nenapadne. Jako právník nemá Vladan moc volného času a tak, když jen z legrace se Jadran zmíní Vladanovi o společné dovolené u "maďarského moře" (několikrát se Vladan zmínil, že do stanu ho nikdo nedostane, a už vůbec ne k Balatonu), překvapivě Vladan zavelí: JEDEME!!! Jadran do poslední chvíle nevěří, že by Vlado, zvyklý na úroveň - plus šest hvězd, výměna ručníků každou hodinu, masážní oplachování zadnice - na Balaton dojel. Jaké je pak překvapení, když po deváté ranní zatroubí Vladanův Arteon - vlajková loď od Volkswagenu - DAS AUTA- na kempovacím místě, hned vedle stan od Řepů. Parta maďarských punkerů a hipíků z 21. století zpanikaří, když Mr. Včelka vystupuje z auta, jako by ho pozvala sama Maďarská Královna z Péšti.  A na gestikulaci pohledné snědé maďarské antilopy, že tady nemůže parkovat, reaguje Vla…