Přeskočit na hlavní obsah

Vím, ...

...zanedbávám to tu. Ale přátelé, jsem v jednom kole :-)
za poslední tři týdny jsem neměl čas si ani pořádně zajít na záchod, ale ten MŮJ ŽIVOT VE VÍRU UDÁLOSTÍ rozhodně stojí za to!
Nejdřív super duper pár dnů na Chříči s babičkou, dědou, ale hlavně mými dětmi, pak parádní fotbalové soustředění s ŘEPSKÝMI LIŠÁKY, kde hraje můj syn David, pak skoro na otočku do Beskyd na svatbu, kde jsem byl kamarádovi Tomíkovi za svědka (skvělá svatba v Hotelu Soláň a výborná svatební pařba), pak zpět do Prahy vyzvednout mou ženu na letiště (mimoto, že je učitelka, je také průvodkyně zájezdů do Kanady a Ameriky) a po dvou měsících hurá do školy - dnes první školní den a já mám po čtyřech letech zase novou třídu!!! Napíšu víc, těšte se i na fotky :-)

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Proč tento blog?

Říkám si, když může mít svůj blog kdejaká pubertální šestnáctka,
proč bych nemohl mít svůj elektronický zápisník já, muž na prahu čtyřicítky, táta dvou malých dětí, učitel na gymplu?!? Stejně, jako ta šestnáctka, mám i já SVŮJ SVĚT! Pestrobarevný život plný zajímavých událostí, nečekaných zvratů, akčních scén, romantických příběhů i splněných snů:-) A protože jsem učitel, rád se nechávám inspirovat svými studenty; zajímá mě, co čtou, jakou hudbu poslouchají, či na čem právě ulítají. I mě zajímá nejnovější typ iPhone, tablet Nexus 7 či nějaké fakt cool chytré hodinky. i Já používám WhatsApp, Kindle, či kompaktní fotoaparát Canon.
Do práce jezdím na kole, sdílím názory na Zemana na FB, lyžuju zásadně s helmou. A je toho mnohem víc!!! Těším se, že si o tom popovídáme:-)

Po týdnu ve škole

Dnes jsem byl po týdnu ve škole a u lékaře. Už jsem zase spadl do toho koloběhu. Překvapilo mě, jak  příjemně mě zdravili studenti, které učím i které neučím. A samozřejmě moje třída...:-)
A zítra opět do pracovního procesu!!!


Balkonstory

Podzim, jaro...

Fascinující je: jedno místo, různé světlo :-)))