Přeskočit na hlavní obsah

Vladan Včelka na olymiádě v Riu

Včera, před finále skoků do vody mužů, se dostal Vladan přes své celosvětové známosti na desetimetrový můstek, z kterého se skáče OLYMPIJSKÝ ZÁVOD. Vladan, ještě v opici po pařbě z ČESKÉHO OLYMPIJSKÉHO DOMU, se chtěl z vrchu podívat "na tu šílenou hloubku". Jenže když se koukal z můstku dolů, tak zakopl tak nešikovně, že se jeho tělo jalo cyklicky točit a Vladan v panice se snažil vybalancovávat situaci tak, že dostal "svoje body" do několika vrutů; bylo z toho desetinásobné salto s patnácti vruty a vodu prořízl Vlado jako nůž máslo, bez jediné vlnky. Rozhodčí si mysleli, že je to součást volných skoků a Vladan se  okamžitě katapultoval na křeslo horkého favorita na zlatou olympijskou medaili. Když vyplavával z hloubky, ptal se ho jeden z pořadatelů, z jakého státu je a Vladan naštvaně s plným nosem vody řekl něco ve smyslu: "asi REPUBLICA OF INDIÁN VOLE" (Vladan je snědší s indiánoinčučunovinetuovskými rysy v obličeji). Pořadatel to pochopil tak, že je ze státu Indiana a z Vladana Včelky udělali Američana!!! Nakonec se vše vysvětlilo a po Vladanovi Včelkovi zbyl jen skok, kterému se zkráceně teď říká: DESET SALT A PATNÁCT VRUTŮ.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Proč tento blog?

Říkám si, když může mít svůj blog kdejaká pubertální šestnáctka,
proč bych nemohl mít svůj elektronický zápisník já, muž na prahu čtyřicítky, táta dvou malých dětí, učitel na gymplu?!? Stejně, jako ta šestnáctka, mám i já SVŮJ SVĚT! Pestrobarevný život plný zajímavých událostí, nečekaných zvratů, akčních scén, romantických příběhů i splněných snů:-) A protože jsem učitel, rád se nechávám inspirovat svými studenty; zajímá mě, co čtou, jakou hudbu poslouchají, či na čem právě ulítají. I mě zajímá nejnovější typ iPhone, tablet Nexus 7 či nějaké fakt cool chytré hodinky. i Já používám WhatsApp, Kindle, či kompaktní fotoaparát Canon.
Do práce jezdím na kole, sdílím názory na Zemana na FB, lyžuju zásadně s helmou. A je toho mnohem víc!!! Těším se, že si o tom popovídáme:-)

Po týdnu ve škole

Dnes jsem byl po týdnu ve škole a u lékaře. Už jsem zase spadl do toho koloběhu. Překvapilo mě, jak  příjemně mě zdravili studenti, které učím i které neučím. A samozřejmě moje třída...:-)
A zítra opět do pracovního procesu!!!


Balkonstory

Podzim, jaro...

Fascinující je: jedno místo, různé světlo :-)))