Přeskočit na hlavní obsah

Střípky z olympiády

Na OLYMPIÁDU je mnoho různých názorů. Olympiáda je "stavěna" z mnoha příběhů. Silných i příběhů slabochů. Smutný příběh Martiny Sáblíkové, kdy všichni teď háží špínu na každého, "Cyklisté" najednou tvrdí, že je to chyba Martina a jejího týmu....

Dopingové aféry (nejen) ruských sportovců. Nesportovní chování brazilských diváků. Špinavá voda v moři. Těžký cyklistický závod. Špatná organizace olympiády. Příliš klimatizované autobusy. Nebezpečno v Riu...

Ale ta atmosféra je VYNIKAJÍCÍ!!! A cítí to i fanoušEk sportu, jako jsem já, sedící u televize.
Silné příběhy, skvělé akce, dramata i happyendy. Emoce. Krása i ošklivost. Fair Play i podvody a slabošství. Duch, který opravdu není na žádných jiných sportovních kláních. Prostě OLYMPIÁDA :-)


Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Proč tento blog?

Říkám si, když může mít svůj blog kdejaká pubertální šestnáctka,
proč bych nemohl mít svůj elektronický zápisník já, muž na prahu čtyřicítky, táta dvou malých dětí, učitel na gymplu?!? Stejně, jako ta šestnáctka, mám i já SVŮJ SVĚT! Pestrobarevný život plný zajímavých událostí, nečekaných zvratů, akčních scén, romantických příběhů i splněných snů:-) A protože jsem učitel, rád se nechávám inspirovat svými studenty; zajímá mě, co čtou, jakou hudbu poslouchají, či na čem právě ulítají. I mě zajímá nejnovější typ iPhone, tablet Nexus 7 či nějaké fakt cool chytré hodinky. i Já používám WhatsApp, Kindle, či kompaktní fotoaparát Canon.
Do práce jezdím na kole, sdílím názory na Zemana na FB, lyžuju zásadně s helmou. A je toho mnohem víc!!! Těším se, že si o tom popovídáme:-)

Po týdnu ve škole

Dnes jsem byl po týdnu ve škole a u lékaře. Už jsem zase spadl do toho koloběhu. Překvapilo mě, jak  příjemně mě zdravili studenti, které učím i které neučím. A samozřejmě moje třída...:-)
A zítra opět do pracovního procesu!!!


Balkonstory

Podzim, jaro...

Fascinující je: jedno místo, různé světlo :-)))