Přeskočit na hlavní obsah

Minicyklovýlet k lanovce Pustevny - Ráztoka

V garáži jsme s Davídkem objevili dvě kola, pro Davího bylo sice pravda trochu větší, ale snížil jsem mu sedlo a vyrazili jsme do, asi pět kilometrů vzdálené nástupní stanice lanovky na Pustevny. Před námi dva docela velké kopce, David se s tím docela popral. Jenže v Ráztoce jsem zjistil, že nemáme s sebou žádné pitivo -  a David byl úplně KO...z prázdné peněženky jsem vyškrábal poslední dvacku a dal ji Davímu, aby si koupil půllitrovku Rajce. Za chvíli přišel s půllitrovkou vychlazené vody, prý to stálo dvacku. Jen mi bylo divné, že na dálku jsem slyšel, jak mu paní ve stánku říká: "příště mi to vrátíš...". Až zpět na chaloupce, jen tak mimićhodem při obědě, David s  plnou pusou prohlásí: "...hele, tati, on ten Rajec možná měl stát třicet..."

David má našlápnuto na byznysmena :-) V pondělí do stánku samozřejmě půjdu a deset korun uhradím.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Proč tento blog?

Říkám si, když může mít svůj blog kdejaká pubertální šestnáctka,
proč bych nemohl mít svůj elektronický zápisník já, muž na prahu čtyřicítky, táta dvou malých dětí, učitel na gymplu?!? Stejně, jako ta šestnáctka, mám i já SVŮJ SVĚT! Pestrobarevný život plný zajímavých událostí, nečekaných zvratů, akčních scén, romantických příběhů i splněných snů:-) A protože jsem učitel, rád se nechávám inspirovat svými studenty; zajímá mě, co čtou, jakou hudbu poslouchají, či na čem právě ulítají. I mě zajímá nejnovější typ iPhone, tablet Nexus 7 či nějaké fakt cool chytré hodinky. i Já používám WhatsApp, Kindle, či kompaktní fotoaparát Canon.
Do práce jezdím na kole, sdílím názory na Zemana na FB, lyžuju zásadně s helmou. A je toho mnohem víc!!! Těším se, že si o tom popovídáme:-)

Po týdnu ve škole

Dnes jsem byl po týdnu ve škole a u lékaře. Už jsem zase spadl do toho koloběhu. Překvapilo mě, jak  příjemně mě zdravili studenti, které učím i které neučím. A samozřejmě moje třída...:-)
A zítra opět do pracovního procesu!!!


Balkonstory

Podzim, jaro...

Fascinující je: jedno místo, různé světlo :-)))