Přeskočit na hlavní obsah

40!?

Tak první čtyřicítku mám za sebou, čtyřicet let na tomto světě. Jak říká Leoš Mareš, první a lepší čtyřicítka života, ale PÁN BŮH ZAPLAŤ ZA NI!!!

Čtyřicet let v úžasném a rodinném kruhu, se skvělými lidmi okolo, s láskou, s dětmi, s ženou, která tu je vždy, když prší.

S nejlepší prací NA SVĚTĚ, KDY MOHU UČIT A PRACOVAT S NEJLEPŠÍMI LIDMI NA SVĚTĚ!!!

...ještě, prosím, o nějaké to dobré kafe, víno plného slunce a trochu té vůně krásných a půvabných žen...

MAMINKO A TATÍNKU, VÁŽENÍ PŘÁTELÉ, ANO, DĚKUJI VÁM!

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Proč tento blog?

Říkám si, když může mít svůj blog kdejaká pubertální šestnáctka,
proč bych nemohl mít svůj elektronický zápisník já, muž na prahu čtyřicítky, táta dvou malých dětí, učitel na gymplu?!? Stejně, jako ta šestnáctka, mám i já SVŮJ SVĚT! Pestrobarevný život plný zajímavých událostí, nečekaných zvratů, akčních scén, romantických příběhů i splněných snů:-) A protože jsem učitel, rád se nechávám inspirovat svými studenty; zajímá mě, co čtou, jakou hudbu poslouchají, či na čem právě ulítají. I mě zajímá nejnovější typ iPhone, tablet Nexus 7 či nějaké fakt cool chytré hodinky. i Já používám WhatsApp, Kindle, či kompaktní fotoaparát Canon.
Do práce jezdím na kole, sdílím názory na Zemana na FB, lyžuju zásadně s helmou. A je toho mnohem víc!!! Těším se, že si o tom popovídáme:-)

Po týdnu ve škole

Dnes jsem byl po týdnu ve škole a u lékaře. Už jsem zase spadl do toho koloběhu. Překvapilo mě, jak  příjemně mě zdravili studenti, které učím i které neučím. A samozřejmě moje třída...:-)
A zítra opět do pracovního procesu!!!


Vladan Včelka u Balatonu

Učitel Jadran Řepa s rodinou má každé léto skoro dva měsíce prázdnin. Když se Řepovi u moře rozhodují, kdo by mohl jet s nimi k Balatonu, upřímně, Vladan Včelka je ani nenapadne. Jako právník nemá Vladan moc volného času a tak, když jen z legrace se Jadran zmíní Vladanovi o společné dovolené u "maďarského moře" (několikrát se Vladan zmínil, že do stanu ho nikdo nedostane, a už vůbec ne k Balatonu), překvapivě Vladan zavelí: JEDEME!!! Jadran do poslední chvíle nevěří, že by Vlado, zvyklý na úroveň - plus šest hvězd, výměna ručníků každou hodinu, masážní oplachování zadnice - na Balaton dojel. Jaké je pak překvapení, když po deváté ranní zatroubí Vladanův Arteon - vlajková loď od Volkswagenu - DAS AUTA- na kempovacím místě, hned vedle stan od Řepů. Parta maďarských punkerů a hipíků z 21. století zpanikaří, když Mr. Včelka vystupuje z auta, jako by ho pozvala sama Maďarská Královna z Péšti.  A na gestikulaci pohledné snědé maďarské antilopy, že tady nemůže parkovat, reaguje Vla…