Přeskočit na hlavní obsah

Vladan Včelka je trenér...

Vladan Včelka začal trénovat fotbal. Proč, ptal jsem se ho.

"Kamaráde, jdeš na fotbal těch prcků, tváříš se jako skaut vole, vybereš si ty nejkrásnější maminky, které jsou na zápase většinou samy a nudí se tam, nenápadně si zjistíš jméno jejich miláčka, který právě kope a pak jim začneš vysvětlovat, jaký pokroky jejich ratolest udělala. Přidáš do toho pár výrazů jako: zátěžový program, anaerobní trénnink, vhodný somatotyp, excelentní specifické dovednosti, extrémní talent, a kamaráde, ruka v rukávu vole, pěkně popořádku jsou brambory v řádku!!!"

Zajímavý Vladanův přístup, co říkáte?

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Proč tento blog?

Říkám si, když může mít svůj blog kdejaká pubertální šestnáctka,
proč bych nemohl mít svůj elektronický zápisník já, muž na prahu čtyřicítky, táta dvou malých dětí, učitel na gymplu?!? Stejně, jako ta šestnáctka, mám i já SVŮJ SVĚT! Pestrobarevný život plný zajímavých událostí, nečekaných zvratů, akčních scén, romantických příběhů i splněných snů:-) A protože jsem učitel, rád se nechávám inspirovat svými studenty; zajímá mě, co čtou, jakou hudbu poslouchají, či na čem právě ulítají. I mě zajímá nejnovější typ iPhone, tablet Nexus 7 či nějaké fakt cool chytré hodinky. i Já používám WhatsApp, Kindle, či kompaktní fotoaparát Canon.
Do práce jezdím na kole, sdílím názory na Zemana na FB, lyžuju zásadně s helmou. A je toho mnohem víc!!! Těším se, že si o tom popovídáme:-)

Po týdnu ve škole

Dnes jsem byl po týdnu ve škole a u lékaře. Už jsem zase spadl do toho koloběhu. Překvapilo mě, jak  příjemně mě zdravili studenti, které učím i které neučím. A samozřejmě moje třída...:-)
A zítra opět do pracovního procesu!!!


Balkonstory

Podzim, jaro...

Fascinující je: jedno místo, různé světlo :-)))