neděle 29. května 2016

Střet zájmů

Může psát šéfredaktor prestižních novin ve svém sloupku negativně pouze o straně, která je konkurenční stranou ANO, kdy předseda ANO je zároveň majitel oněch prestižních novin?

Může redaktorka prestižních novin v pravidelné příloze o vzdělávání se vyjadřovat (pozitivně či negativně ) v době přijímacích zkoušek jmenovitě o školách, kde v té samé době dělá přijímačky její vnuk? A pak o škole (pozitivně či negativně), kde se její vnuk dostal, psát?

Může učitelka na gymnáziu kritizovat jiné učitele na základě informací, které získá od svého dítěte, které studuje na té samé škole? Je vůbec přípustné, aby se studovalo dítě učitele na té samé škole?

Je střet zájmů - korupce, když vám dá babička studenta po maturitě patnáct tisíc za to, že student odmaturoval úspěšně z předmětu, který učíte? Můžete tyto peníze přijmout, nebo je automatické, že je odmítnete?

Co si o tom myslíte???

2 komentáře:

 1. Quantum Binary Signals

  Professional trading signals sent to your mobile phone every day.

  Follow our signals NOW & gain up to 270% daily.

  OdpovědětVymazat
 2. Objevte eToro, největší sociální investiční síť na světě, kde miliony klientů vydělávají kopírováním obchodních rozhodnutí našich nejlepších obchodníků.

  Kolektivní rozum Obchodníci, kteří využívají eToro's CopyTrader™, mají o 60% větší pravděpodobnost ziskovosti

  227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

  OdpovědětVymazat