Přeskočit na hlavní obsah

Střet zájmů

Může psát šéfredaktor prestižních novin ve svém sloupku negativně pouze o straně, která je konkurenční stranou ANO, kdy předseda ANO je zároveň majitel oněch prestižních novin?

Může redaktorka prestižních novin v pravidelné příloze o vzdělávání se vyjadřovat (pozitivně či negativně ) v době přijímacích zkoušek jmenovitě o školách, kde v té samé době dělá přijímačky její vnuk? A pak o škole (pozitivně či negativně), kde se její vnuk dostal, psát?

Může učitelka na gymnáziu kritizovat jiné učitele na základě informací, které získá od svého dítěte, které studuje na té samé škole? Je vůbec přípustné, aby se studovalo dítě učitele na té samé škole?

Je střet zájmů - korupce, když vám dá babička studenta po maturitě patnáct tisíc za to, že student odmaturoval úspěšně z předmětu, který učíte? Můžete tyto peníze přijmout, nebo je automatické, že je odmítnete?

Co si o tom myslíte???

Komentáře

 1. Quantum Binary Signals

  Professional trading signals sent to your mobile phone every day.

  Follow our signals NOW & gain up to 270% daily.

  OdpovědětVymazat
 2. Objevte eToro, největší sociální investiční síť na světě, kde miliony klientů vydělávají kopírováním obchodních rozhodnutí našich nejlepších obchodníků.

  Kolektivní rozum Obchodníci, kteří využívají eToro's CopyTrader™, mají o 60% větší pravděpodobnost ziskovosti

  227,651,647 - Otevřené obchody na eToro

  OdpovědětVymazat

Okomentovat

Populární příspěvky z tohoto blogu

Proč tento blog?

Říkám si, když může mít svůj blog kdejaká pubertální šestnáctka,
proč bych nemohl mít svůj elektronický zápisník já, muž na prahu čtyřicítky, táta dvou malých dětí, učitel na gymplu?!? Stejně, jako ta šestnáctka, mám i já SVŮJ SVĚT! Pestrobarevný život plný zajímavých událostí, nečekaných zvratů, akčních scén, romantických příběhů i splněných snů:-) A protože jsem učitel, rád se nechávám inspirovat svými studenty; zajímá mě, co čtou, jakou hudbu poslouchají, či na čem právě ulítají. I mě zajímá nejnovější typ iPhone, tablet Nexus 7 či nějaké fakt cool chytré hodinky. i Já používám WhatsApp, Kindle, či kompaktní fotoaparát Canon.
Do práce jezdím na kole, sdílím názory na Zemana na FB, lyžuju zásadně s helmou. A je toho mnohem víc!!! Těším se, že si o tom popovídáme:-)

Po týdnu ve škole

Dnes jsem byl po týdnu ve škole a u lékaře. Už jsem zase spadl do toho koloběhu. Překvapilo mě, jak  příjemně mě zdravili studenti, které učím i které neučím. A samozřejmě moje třída...:-)
A zítra opět do pracovního procesu!!!


Balkonstory

Podzim, jaro...

Fascinující je: jedno místo, různé světlo :-)))