Přeskočit na hlavní obsah

Veletrh FOR BIKES

Dnes mi volá žena po poledni do práce, jestli nezajdeme na cyklistický veletrh For Bikes do Letňan. Tak říkám, že jo, a ve tři už jsme tam s celou rodinou. U stánků si kupujeme ZDRAVÉ LAHVE  pro celou rodinu, kdy patrony těchto supr lahví jsou manželé Ježkovi; sám Jiří Ježek má za chvilku autogramiádu a já říkám mému synovi Davídkovi: "Hele mistře, pan Ježek je největší žijící cyklistická legenda. Z paní vedle nás se vyklubala paní redaktorka z Radiožurnálu. Ptá se mé ženy, zda nás může všechny nahrávat. Když začne mluvit, tak ji po hlasu poznávám; říkám ji, že jsem jí psal kvůli nějakému rozhovoru o školství a ona si mě pamatuje!!! Když se bavíme, zeptá se mě: "A nechcete do rádia se mnou udělat rozhovor vy???" :-)
Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Proč tento blog?

Říkám si, když může mít svůj blog kdejaká pubertální šestnáctka,
proč bych nemohl mít svůj elektronický zápisník já, muž na prahu čtyřicítky, táta dvou malých dětí, učitel na gymplu?!? Stejně, jako ta šestnáctka, mám i já SVŮJ SVĚT! Pestrobarevný život plný zajímavých událostí, nečekaných zvratů, akčních scén, romantických příběhů i splněných snů:-) A protože jsem učitel, rád se nechávám inspirovat svými studenty; zajímá mě, co čtou, jakou hudbu poslouchají, či na čem právě ulítají. I mě zajímá nejnovější typ iPhone, tablet Nexus 7 či nějaké fakt cool chytré hodinky. i Já používám WhatsApp, Kindle, či kompaktní fotoaparát Canon.
Do práce jezdím na kole, sdílím názory na Zemana na FB, lyžuju zásadně s helmou. A je toho mnohem víc!!! Těším se, že si o tom popovídáme:-)

Po týdnu ve škole

Dnes jsem byl po týdnu ve škole a u lékaře. Už jsem zase spadl do toho koloběhu. Překvapilo mě, jak  příjemně mě zdravili studenti, které učím i které neučím. A samozřejmě moje třída...:-)
A zítra opět do pracovního procesu!!!


Balkonstory

Podzim, jaro...

Fascinující je: jedno místo, různé světlo :-)))