Přeskočit na hlavní obsah

Já jako noční host pátečního Radiožurnálu...

Včera jsem byl, od 23:00, nočním hostem Radiožurnálu. Ve 22:30 jsem přijel do Balbínovy ulice, zazvonil jsem na recepci a vjel do garáží ČRo pro hosty. Pár minut před půl jedenáctou jsem ještě mluvil chvíli s Vladanem Včelkou a ptal se ho, jak mám reagovat a chovat se v přímém vstupu;

"No, hlavně nežvaň a nemluv moc dlouho", dává mi cenné rady Vladan, který má zkušenosti i se světovými médii.

Do hlavního centra, odkud vysílá Radiožurnál, mě přivede cca má vrstevnice, sympatická blondýna, která mi nabídne vodu. Asi 15 minut před živým vysíláním pro mě přijde (a do studia si mě odvede) hlavní moderátorka večera paní Zuzana Burešová. Tak nějak si uděláme rámcový plán o čem budeme mluvit a chvíli po 23tí hodině, po zprávách to vypukne:

http://www.rozhlas.cz/radiozurnal/zaznamy/#/2016-04-15/23

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Proč tento blog?

Říkám si, když může mít svůj blog kdejaká pubertální šestnáctka,
proč bych nemohl mít svůj elektronický zápisník já, muž na prahu čtyřicítky, táta dvou malých dětí, učitel na gymplu?!? Stejně, jako ta šestnáctka, mám i já SVŮJ SVĚT! Pestrobarevný život plný zajímavých událostí, nečekaných zvratů, akčních scén, romantických příběhů i splněných snů:-) A protože jsem učitel, rád se nechávám inspirovat svými studenty; zajímá mě, co čtou, jakou hudbu poslouchají, či na čem právě ulítají. I mě zajímá nejnovější typ iPhone, tablet Nexus 7 či nějaké fakt cool chytré hodinky. i Já používám WhatsApp, Kindle, či kompaktní fotoaparát Canon.
Do práce jezdím na kole, sdílím názory na Zemana na FB, lyžuju zásadně s helmou. A je toho mnohem víc!!! Těším se, že si o tom popovídáme:-)

Po týdnu ve škole

Dnes jsem byl po týdnu ve škole a u lékaře. Už jsem zase spadl do toho koloběhu. Překvapilo mě, jak  příjemně mě zdravili studenti, které učím i které neučím. A samozřejmě moje třída...:-)
A zítra opět do pracovního procesu!!!


Balkonstory

Podzim, jaro...

Fascinující je: jedno místo, různé světlo :-)))