Přeskočit na hlavní obsah

Pozor: OPRAVA

Tak, musím napravit dezinformaci - dnes mi volal Vladan, nakonec s ženou oslavili své výročí úplně jinak: hodili se do tepláků, Vladanova žena navařila vynikající hrachovou polévku do obrovského hrnce a rozdávali to na ulici všem bezdomovcům a náhodným kolejdoucím. A když se na ulici vytvořila rozličná skupina  lidí kolem hrnce, vzal Vladan svou elektrickou kytaru se svým supervýkonným kombem a jammoval svůj hit "Když začne mrznout..." Za pár minut vybral do klobouku 100 tisíc euro. Tyto peníze putovaly na dobročiné akce po celé ČR. Když bylo kolem hudební Vladanovy vložky cca asi 10 tisíc lidí, přestal Vlado hrát ma kytaru a vylovil z kapsy malou krabičku, kterou dal své ženě - tam, po otevření a překvapeném ženině výrazu se blýskly překrásné, barevné a roztomilé hodinky se Šmoulinkou. Vladanova žena už neudržela slzy, když jí Vladan jen pošeptal: "Vítej do šmoulího klubíku ty moje Šmoulinko".
Příští rok se oslava Vladanova výročí s jeho ženou bude jmenovat "U hrachovky tančí celá ulice", generální sponzor bude Vitana a Myšák Mickey.

Komentáře

Populární příspěvky z tohoto blogu

Jsem učitel, prosím (ne)přidejte mi!!!

Učitelé a různá uskupení podporující učitele bijí na poplach: přidejte učitelům, priorita je víc peněz pro učitele! Rád bych tady, před Vánoci, něco málo k tomu napsal.

Já i moje žena, oba jsme učitelé. Můj první plat (2003) byl 9 200 Kč na ruku. Tehdy jsem ještě učil v Ostravě. Bydleli jsme u babičky, peníze jsme ještě moc neřešili. Pak jsme se přestěhovali do Prahy. Plat se nám malinko zvýšil. Peníze jsme začali řešit v okamžiku, kdy se nám narodili děti. Naše pražské výdaje byly větší než příjmy. Žena změnila práci a šla do soukromého sektoru. Měli jsme malé děti, řešili jsme v Praze drahé bydlení. Nic moc jsme si nemohli dovolit. Pomáhali nám všichni okolo. Žena se vrátila do školství, protože ji to nebavilo v soukromém sektoru.
Dnes oba pracujeme ve školství, platíme dluhy, nejsme milionáři. Přesto ten pocit stresu, který jsem kdysi zažíval, že jako učitel jsem finanční socka, je už dávno pryč. Přizpůsobili jsme se. Žijeme na co máme. V létě nejezdíme do hotelu, ale pod stan. Nej…

Školní projekt VIRTUÁLNÍ FIRMA

Jako VIRTUÁLNÍ FIRMU jsme si vybrali pivovar - vařili jsme pivo. Protože jsme Gymnázium Arabská a sídlíme na ulici Arabská č.14, snažili jsme se vyrobit polotmavého Araba se stupňovitostí 14! Pivo se jmenuje KANTOR. Myslím, že se to povedlo :-)


Proč tento blog?

Říkám si, když může mít svůj blog kdejaká pubertální šestnáctka,
proč bych nemohl mít svůj elektronický zápisník já, muž na prahu čtyřicítky, táta dvou malých dětí, učitel na gymplu?!? Stejně, jako ta šestnáctka, mám i já SVŮJ SVĚT! Pestrobarevný život plný zajímavých událostí, nečekaných zvratů, akčních scén, romantických příběhů i splněných snů:-) A protože jsem učitel, rád se nechávám inspirovat svými studenty; zajímá mě, co čtou, jakou hudbu poslouchají, či na čem právě ulítají. I mě zajímá nejnovější typ iPhone, tablet Nexus 7 či nějaké fakt cool chytré hodinky. i Já používám WhatsApp, Kindle, či kompaktní fotoaparát Canon.
Do práce jezdím na kole, sdílím názory na Zemana na FB, lyžuju zásadně s helmou. A je toho mnohem víc!!! Těším se, že si o tom popovídáme:-)